Henkilöstömme

Toimisto

Profiilikuva - Kari Sorjonen
Kari

Sorjonen

Toimitusjohtaja

+358 44 732 6516

kari.sorjonen@peura-trans.com

Profiilikuva - Lasse Kyllönen
Lasse

Kyllönen

Varatoimitusjohtaja

+358 44 732 6519

lasse.kyllonen@peura-trans.com

Profiilikuva - Laura Piirainen
Laura

Piirainen

Palkanlaskenta, ostoreskontra, kirjanpito

+358 44 732 6585

laura.piirainen@peura-trans.com

Profiilikuva - Sisko Haverinen
Sisko

Haverinen

Ulkomaan/kotimaan laskutus, ostolaskut

+358 44 732 6517

sisko.haverinen@peura-trans.com

Ossi

Heikkinen

Kunnossapitopäällikkö

+358 44 732 6518

ossi.heikkinen@peura-trans.com

Kotimaan liikenne

Profiilikuva - Jukka Heikkinen
Jukka

Heikkinen

Kuljetuspäällikkö, kotimaan liikenne

+358 44 732 6512

jukka.heikkinen@peura-trans.com

Profiilikuva - Anita Tampio
Anita

Tampio

Liikenteenhoitaja, kotimaan liikenne

+358 44 732 6520

anita.tampio@peura-trans.com

Profiilikuva - Petri Pöllänen
Petri

Pöllänen

Liikenteenhoitaja, kotimaan liikenne

+358 44 732 6507

petri.pollanen@peura-trans.com

Profiilikuva - Mika Heikura
Mika

Heikura

Liikenteenhoitaja, kotimaan liikenne

+358 44 732 6542

mika.heikura@peura-trans.com

Ulkomaan liikenne

Profiilikuva - Harri Heikkinen
Harri

Heikkinen

Kuljetuspäällikkö, ulkomaan liikenne

+358 44 732 6566

harri.heikkinen@peura-trans.com

Profiilikuva - Janina Ljung
Janina

Ljung

Liikenteenhoitaja, tuontiliikenne BE, NL

+358 50 434 1737

janina.ljung@peura-trans.com

Profiilikuva - Carita Lillvis
Carita

Lillvis

Liikenteenhoitaja, vientiliikenne, EU

+358 44 732 6567

carita.lillvis@peura-trans.com

Profiilikuva - Jaana Sundström
Jaana

Sundström

Liikenteenhoitaja, tuontiliikenne DE, FR, IT, ES

+358 44 732 6590

jaana.sundstrom@peura-trans.com

Profiilikuva - Jani Vihervirta
Jani

Vihervirta

Terminaalitoiminnot, jakelu

+358 44 732 6633

jani.vihervirta@peura-trans.com

Profiilikuva - Esko Noponen
Esko

Noponen

Terminaalitoiminnot, jakelu

+358 44 732 6595

esko.noponen@peura-trans.com

Back to top